Bireysel

Bireysel Sigorta Seçenekleri

Konut Paket Sigortası

Konut Paket Sigortası kapsamında evinizi ve evinizin içindeki eşyaları hırsızlık, yangın, su basması, deprem, cam kırılması ve daha birçok riske karşı koruyarak, oluşabilecek her türlü hasarı güvence altına alır.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Deprem Sigortası, genel anlamda, belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik olarak oluşturulan bir sigorta sistemidir.

Trafik Sigortası

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Herhangi bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına alır.

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan zorunlu bir sigorta ürünüdür.

Genişletilmiş Kasko Sigortası

Tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Yeşil Kart Sigortası

Bu sigorta ile aracınızın yurt dışında ve Yeşil Kart’ın arkasında belirtilmiş olan üye ülkelerde kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne; yaralanmasına veya maddi zarara uğranmasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, o ülkenin trafik kanununa göre size (işleten olarak) düşen hukuki sorumluluğu, yine aynı zorunlu limitler dahilinde teminat altına alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası

Sizlere sunacağımız Sağlık Sigortalarımız ile her türlü bütçeye, her ihtiyaca cevap verebilecek geniş bir teminat yapısına sahip, kullanım kolaylıkları ile bir yandan sizlerin memnuniyetini hedeflerken, sağlık sorunlarınız nedeniyle yaşayabileceğiniz ekonomik endişeleri de ortadan kaldırıyoruz.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, yurtdışı seyahatlerimizde de beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yabancı bir ülkede isek, kendimizi daha da güvende hissetmek isteriz. Yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası ile sizlere sunuyor.

Bireysel Emeklilik (BES)

Bireysel emeklilik sistemi, kişilerin çalıştıkları dönemdeki hayat standartlarını emeklilik dönemlerinde de devam ettirmeleri için bugünden düzenli birikim yapma imkanı sağlayan, devlet katkısıyla desteklenmiş bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Çalıştığınız dönemde sahip olduğunuz mevcut hayat standartlarınızı, emeklilik döneminizde sadece Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alacağınız emekli maaşı ile devam ettirmeniz mümkün olmayabilir. Bu sebeple bireysel emeklilik sistemini; emeklilik döneminizde size ek bir gelir sağlayan, o dönemdeki refah seviyenizi artırmayı amaçlayan, sosyal güvenlik sisteminin bir tamamlayıcısı olarak görmelisiniz.

Hayat Sigortası

Hayat Sigortaları, geleceğiniz için birikim yaparken, yaşamın beklenmeyen risklerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Birbirinden farklı kapsam ve teminatları içeren zengin ürün yelpazemiz ile çocuklarınızın eğitimlerine rahatlıkla devam edebilmesine yönelik de çeşitli çözümler sunar.

© 2022 Den-Ay Sigorta Aracılık Hizmetleri

TOP